ART / Lithographs / Giclée 13985008
nr 1398 5008
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. 'Längtan'. Signed, numbered 7/30. Subject: 38x27 cm, unframed, yttermått: 52x39 cm,
Gicléetryck, "Längtan". Signerad, numrerad 7/30. Motivet: 38x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 52x39 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
Monday May 24 2021
at 20:35:18